Черкаська школа професійної фотографії

Повний курс навчання, включаючи корекцію кольору та ретуш, коштує всього 9000 грн.!

З жовтня 2023 року, чат школи став відкритим для всіх бажаючих. Навіть якщо ви поки що не плануєте навчання у школи фотографії, але цікавитеся фотографією, ви можете приєднатися до загального чату. Для цього достатньо написати мені в особистий телеграм: @Minaevstudio.

Ви зрозумієте всі тонкощі роботи з моделлю, навчитеся фотографувати людей різного віку, а за бажанням і предмети. Зрозумієте різницю постановки світла для чоловічого, жіночого портретів та групових знімків. Ви познайомитеся з можливостями своєї камери, дізнаєтесь все про оптику та студійне обладнання. Навчання цілком і повністю складається із практичних занять. Окрім цього, ви отримаєте конспекти всіх занять в електронному вигляді, і завжди зможете освіжити свої знання. Заняття виключно індивідуальні, що дає змогу викладачеві приділити весь час безпосередньо вам. Кожне заняття триває щонайменше 2 години.У вас буде можливість відвідати 14 занять. Це приблизно 2 місяці навчання. Обов’язкове відвідання двух занять в тиждень. Але якщо ви маєте можливість присвятити фотографії більше часу, складемо індивідуальний розклад на відвідання студії 3 і більше разів в тижденьКурс буде корисним як для початківців, так і для фотографів, які практикують. Якщо ви створюєте або плануєте створювати візуальний контент, просто хочете змінити професію, вам варто розглянути можливість навчання у школи фотографії.

Якщо у вас ще немає камери або постало питання вибору іншої техніки для занять фотографією, я зможу вам допомогти. Ми підберемо для вас оптимальний комплект, я порекомендую перевірених постачальників як нової, так і вживаної техніки. При студії працює магазин фотообладнання. Ця послуга завжди була безкоштовною. Я ніколи не кидаю своїх студентів після закінчення навчання. Ви завжди можете звернутися до мене по допомогу і завжди отримаєте її. Успіхів, всіх благ та душевних кадрів.
Комплексна навчальна програма ретуші «Oh! You touch my Retouch…»

Студенти моєї школи фотографії мають доступ до окремого курсу професійної ретуші «Oh! You touch my Retouch…» з великою скидкою. Курс розроблено моєю колегою Алісою Зенкіною. Я сам купив у Аліси її курс та економлю дуже багато часу під час обробки своїх фотографій. Курс охоплює весь спектр ретушування, від базових технік до складних навичок. Ви закінчите навчання як всебічний фахівець з ретушування, готовий взятися за будь-який проект. Колишнім учням, майбутнім та тим, хто вже зараз навчається у моїй школі доступний крутий курс обробки фотографій «Oh! You touch my Retouch…» з гарною знижкою!

Ознайомитися з програмою та планами курсу можна за посиланням: www.retouchlike.pro

Back to Top
Close Zoom