Черкаська школа професійної фотографії

Хороша новина для тих, хто розглядає фотографію як професію, чи хотів би займатися фотомистецтвом як хобі.

Тепер немає необхідності оплачувати відразу повний курс, включаючи ретуш. Розроблено окрему програму навчання, яка дасть вам можливість зрозуміти, чи підходить цей вид діяльності вам, чи ні. Хоч і прийнято вважати, що фотографія – процес творчий, але це далеко не так. Поринаючи в будь-який вид діяльності, ми стикаємося з масою нюансів, дрібниць, яких не видно на поверхні.

Професійна фотографія – дуже «технічна» спеціальність. Вам доведеться навчитися справлятися з достатньо складними інструментами: студійними моноблоками з їх системами управління та контролю, накамерними спалахами, стійками та студійними кранами, серед яких є і не дуже прості та легкі рішення. Вам доведеться розібратися з деякими фізичними величинами та закономірностями, хоча і у вигляді простих правил.

В якийсь момент прийде розуміння, що підібрати оптику для конкретної зйомки все ж таки потрібно, і вибір не завжди очевидний, а знання допомагають зробити це швидко і правильно, до того ж, дозволяють значно заощадити на покупці. Загалом, є чому вчитися і для чого багато та плідно практикувати.

Тепер є гарне рішення.

Стандартна програма поділена на 2 курси: вступний курс включає поглиблений екскурс у технічні основи та практику з прикладами використання різних технічних засобів.

Разом з тим, ми дуже докладно зупинимося на мінімальному комплекті необхідного обладнання, потрібного вам як фотографу-початківцю, але з можливістю зростання. У вас буде достатньо практичних занять для розуміння того, як все відбувається, що для цього потрібно відразу і що буде необхідно у майбутньому.

Тепер про вартість.

Вам достатньо буде сплатити 1 курс у сумі 4000 грн. Після його закінчення у вас буде можливість припинити навчання, якщо цього буде достатньо для подальшого самостійного зростання, або, доплативши 4000 грн (вартість повного курсу 8000 грн), перейти на другий курс, де практичних занять набагато більше і додається ретуш та додрукарська підготовка.

Переваги такого поділу очевидні: ви заощаджуєте час, ви заощаджуєте гроші. Ознайомитись з повною програмою можна нижче.Повний, індивідуальний курс навчання, включаючи кольорокорекцію та ретуш, коштує всього 8000 грн.!

Курс буде корисним як для початківців, так і для фотографів, які практикують. Якщо ви створюєте або плануєте створювати візуальний контент, просто хочете змінити професію, вам варто розглянути можливість навчання у школі фотографії.

Якщо у вас ще немає камери або постало питання вибору іншої техніки для занять фотографією, я зможу вам допомогти. Ми підберемо для вас оптимальний комплект, я порекомендую перевірених постачальників як нової, так і вживаної техніки. При студії працює магазин фотообладнання. Зазвичай техніка приходить у відділення №20 Нової Пошти, а оскільки сусіднє приміщення — це наша студія, ми одразу все перевіряємо і я показую, як з нею працювати і як її доглядати. Ця послуга завжди була безкоштовною.

Що буде на курсі

Ви зрозумієте всі тонкощі роботи з моделлю, навчитеся фотографувати людей різного віку, а за бажанням і предмети. Зрозумієте різницю постановки світла для чоловічого, жіночого портретів та групових знімків. У курс навчання входить і каталожна зйомка — одяг, предмети на білому (і не тільки) тлі. Цей досвід стане вам у нагоді під час створення контенту для свого інтернет-магазину або інших торгових майданчиків.

Ви познайомитеся детально з можливостями своєї камери, дізнаєтесь все про оптику та студійне обладнання. Навчання цілком і повністю складається із практичних занять. Окрім цього, ви отримаєте конспекти всіх занять в електронному вигляді, і завжди зможете освіжити свої знання. Учням доступний спеціальний чат, де публікуються корисні посилання та обговорюються організаційні питання.

Заняття виключно індивідуальні, що дає змогу викладачеві приділити весь час безпосередньо вам. До того ж, розклад занять складаєте ви самі. Кожне заняття триває щонайменше 2 години. Уроки відбуваються у професійній, добре обладнаній фотостудії.

Важливо розуміти, що навчання у школі фотографії не зробить із вас професійного фотографа. Завдання школи – дати базові знання та закріпити їх на максимально великій кількості практичних занять. Надалі потрібно багато практики, повторень, експериментів, помилок, запитань та пошуків відповідей. Я ніколи не кидаю своїх студентів після закінчення навчання. Ви завжди можете звернутися до мене по допомогу і завжди отримаєте її. Успіхів, всіх благ та душевних кадрів.


Є бонуси для учнів та випускників школи:

  • Калібрування моніторів та ноутбуків безкоштовно
  • Участь у творчих зйомках студії у якості фотографів
  • Знижка на оренду студії протягом року 30%
  • Виставка робіт учнів

Close Zoom