Illustration

Умови зйомки TFP

Якщо з певної причини ви не хочете або не можете сплатити за мої послуги, у вас є можливість стати учасником/учасницею умовно безкоштовної зйомки на певних умовах.
Іноді я шукаю моделей для своїх творчих проєктів чи інших цілей, пов'язаних із фотографією. Я вибираю відповідну для цієї задачі модель з-поміж тих, хто відгукнувся на запрошення в соціальній мережі Instagram. І тут я працюю за донат. Донат у цьому разі — щонайменше 400 грн. (більше за бажанням), які модель переказує на мій рахунок. Ці кошти використовуються на організацію зйомки та утримання студії.

У результаті нашої співпраці ви отримаєте:● всі знімки за час фотосесії у вихідному вигляді (без обробки)● від 3 до 10 знімків з обробкою в моєму стилі (див. портфоліо)● чай, кава, печиво до зйомки додаються● право на використання фотографій на ваш розсуд (фотограф має такі ж права)
Чим ця зйомка відрізняється від платної? Я все ж вирішую свої завдання (проба оптики, робота зі світлом або іншими пристроями). Для цієї роботи модель вибираю я і вимоги до моделі (зовнішності та віку) найчастіше є, і перераховані в оголошенні. Які знімки і скільки вважати вдалими та обробляти, вирішую теж я. Не встановлюється термін віддачі матеріалу.