Фотопроекція

Ваш глибокий особистий катарсис, відбитий у фотографіїКраса без фільтрів: не постановочні знімки, зроблені під час сеансу професійним фотографом. Згодом вони стануть документальним підтвердженням Вашого особистого минулого життєвого наративу. Ваша щира реакція буде назавжди закарбована у знімку. Вади, які ми критикуємо, найчастіше є особливістю, яка якраз відрізняє нас один від одного і виділяє людину з натовпу.

Фотопроекція в жодному разі не є самостійною самодостатньою терапією! Важливо усвідомити, що лише робота із професійним психологом може дати бажаний результат. Фотопроекція – дуже потужний інструмент, що дозволяє візуалізувати ваші переживання. Попри простоту, яка здається на перший погляд, (адже фотографія це масовий і всім доступний інструмент самовираження), процес емоційно забарвлений і незвичний. Тому я рекомендую спочатку зустріч у студії та просто спілкування. Це допоможе Вам свідомо ухвалити рішення.Є два максимально комфортні та результативні варіанти фотопроекції. У першому випадку, у студії з Вами працює лише професійний фотограф. Другий варіант – спільна робота із професійним практикуючим психологом. Фахівець може бути Вашим, але за потреби, я можу порекомендувати вам професіоналів з якими працюю та яким довіряю.

Ви повинні бути готові до того, що фотоматеріал, який я вважаю вдалим, буде опублікований у моєму портфоліо у відкритому доступі. Ви звичайно отримаєте ВЕСЬ відзнятий матеріал – як вихідний, так і оброблений. Хочу зауважити, що жодної необхідності в зйомці в оголеному вигляді, як на фотографії вище, немає. Комусь це потрібно, комусь ні. Ви самі визначаєте собі комфортний рівень відвертості.

Вартість моєї роботи, зокрема оренда студії та обробка – 2300 грн. Весь відзнятий матеріал (початковий) Ви отримаєте вже в день зйомки, а через кілька днів я надішлю Вам оброблені знімки.

Все просто: зв’яжіться зі мною будь-яким способом, зазначеним на сторінці Контакти, і ми з Вами оберемо день і час, зручний для Вас. Для початку це може бути просто зустріч у студії, щоб узгодити формат та нюанси зйомки. Сама зйомка триватиме близько 1-2 годин. Рекомендую ознайомитися із моїм портфоліо на цьому сайті, оскільки авторський стиль та почерк буде збережений у фотороботах, які ми створимо з Вами.


Close Zoom