Вартість, терміни виконання замовлення та різні варіанти сетів

Heading photo

Вартість зйомки лише 1100 грн.

«Швидкий сет»

   Необхідний час, приблизно 20-40 хвилин. Якщо у вас немає часу, бажання або необхідності готуватися до зйомки, чекати на матеріал, і мати колекцію своїх знімків — вам ідеально підходить. За цей час ми зробимо 3-5 фотографій і ви отримаєте їх “як є” прямо в студії або наступного дня. Фотографії без глибокої ретуші. Копії знімків із швидкого сету не зберігаються у нас.
   Не варто вважати, що знімки з такої зйомки менш якісні або якісь інші. Подивіться портфоліо робіт - приблизно 60% всіх знімків зроблені саме в межах швидкого сету.

Heading photo

Вартість зйомки лише 2100 грн.

«Творчість»

   Ви отримаєте весь відзнятий матеріал, а це зазвичай від 50 до 100 знімків. Дві години роботи у студії у вільному стилі. Серія концептуальних знімків. Певна спільна ідея виражена за допомогою світла та тіні, геометрії, емоцій у кожному знімку.
   Така зйомка найбільше підходить людям творчих професій. Наприклад, з такої серії можна зробити обкладинку до музичного альбому або статті в журналі. Тут велику роль відіграє ідея, настрій у моменті, нестандартний та різноплановий підхід до вибору світла та оптики, ніж обробка. З цієї причини знімки будуть у вас вже наступного дня.

Heading photo

Вартість зйомки лише 1800 грн.

«Класика»

   У вартість не входить робота візажиста та майстра зачісок, але якщо він вам потрібен, я надам контакти та додатковий час у студії для підготовки до зйомки.
   Зйомка триває близько години у студії. Ви отримаєте 3-4 розкішні, класичні портрети в кольорі і ч/б. Це може бути як бізнес-портрет, так і групові фотографії колективом або сімейний сет. Фотографії будуть готові за 5-10 днів. Копії знімків зберігатимуться на нашому сервері 2 роки і, якщо виникне потреба, ви отримаєте їх безкоштовно.

Вибрати варіант зйомки

Заповніть просту форму. Найближчим часом я сконтактую з вами, ми обговоримо деталі та домовимося про зустріч у зручний для вас час.

Спасибо


Can't send form.

Please try again later.