Illustration

Черкаська школа професійної фотографії

Повний, індивідуальний курс навчання, включаючи кольорокорекцію та ретуш, коштує всього 4000 грн.!

Курс буде корисним як для початківців, так і для фотографів, які практикують. Якщо ви створюєте або плануєте створювати візуальний контент, просто хочете змінити професію, вам варто розглянути можливість навчання у школі фотографії.
Якщо у вас ще немає камери або постало питання вибору іншої техніки для занять фотографією, я зможу вам допомогти. Ми підберемо для вас оптимальний комплект, я порекомендую перевірених постачальників як нової, так і вживаної техніки. При студії працює магазин фотообладнання. Зазвичай техніка приходить у відділення №20 Нової Пошти, а оскільки сусіднє приміщення — це наша студія, ми одразу все перевіряємо і я показую, як з нею працювати і як її доглядати. Ця послуга завжди була безкоштовною.

Що буде на курсі

Ви зрозумієте всі тонкощі роботи з моделлю, навчитеся фотографувати людей різного віку, а за бажанням і предмети. Зрозумієте різницю постановки світла для чоловічого, жіночого портретів та групових знімків. У курс навчання входить і каталожна зйомка — одяг, предмети на білому (і не тільки) тлі. Цей досвід стане вам у нагоді під час створення контенту для свого інтернет-магазину або інших торгових майданчиків.
Ви познайомитеся детально з можливостями своєї камери, дізнаєтесь все про оптику та студійне обладнання. Навчання цілком і повністю складається із практичних занять. Окрім цього, ви отримаєте конспекти всіх занять в електронному вигляді, і завжди зможете освіжити свої знання. Учням доступний спеціальний чат, де публікуються корисні посилання та обговорюються організаційні питання.
Заняття виключно індивідуальні, що дає змогу викладачеві приділити весь час безпосередньо вам. До того ж, розклад занять складаєте ви самі. Кожне заняття триває щонайменше 2 години. Уроки відбуваються у професійній, добре обладнаній фотостудії.
Важливо розуміти, що навчання у школі фотографії не зробить із вас професійного фотографа. Завдання школи – дати базові знання та закріпити їх на максимально великій кількості практичних занять. Надалі потрібно багато практики, повторень, експериментів, помилок, запитань та пошуків відповідей. Я ніколи не кидаю своїх студентів після закінчення навчання. Ви завжди можете звернутися до мене по допомогу і завжди отримаєте її. Успіхів, всіх благ та душевних кадрів.

Є бонуси для учнів та випускників школи!

● Калібрування моніторів та ноутбуків безкоштовно● Участь у творчих зйомках студії у якості фотографів● Знижка на оренду студії протягом року 30%● Виставка робіт учнів

Забронювати місце у школі фотографії

Надішліть запит, заповнивши просту форму. Я сконтактую з вами найближчим часом, і ми домовимося про зустріч у студії.

Спасибо


Can't send form.

Please try again later.