Оцифрування

Робота виконується у власній професійній студії у м. Черкаси. Є технічна можливість оцифровувати полотна розміром до 3 метрів (довга сторона). Ви можете відправити свої роботи до Черкас будь-яким перевізником. Я заберу власним авто, а по закінченню роботи відправлю тим же перевізником назад.

Терміни та точну вартість необхідно обумовити в особистому повідомленні. Вартість украй рідко залежить від кількості та розміру матеріалу, який потрібно оцифрувати. Умовно, оцифрування однієї картини коштує 400 грн. Ви отримаєте цифрову копію, оптимізовану для публікації в інтернеті, та цифрову копію великого розміру, придатну для друку високої якості. Копії зберігаються у мене близько 2 років. У разі потреби я надішлю копію безкоштовно протягом усього терміну зберігання.


У Черкасах організовано повний цикл технічної допомоги митцям: оцифрування, друк робіт на папері та полотнах, багетна майстерня, простір для проведення персональних виставок із медіапідтримкою. Контактні дані партнерів є внизу сторінки. Працюю багато років і рекомендую кожного.


Close Zoom